Gözde Nakliyat

Hakkımızda

1 m
Teslim Edilen
2000'den bu yana tercih edilen ilk isim olduk!
Uluslararası nakliyat firması olarak sektörde 20 yılı aşkın bir süredir hizmet veriyoruz.

Deneyim, güven ve profesyonelliği sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Nakliyat sektöründeki amacımız her zaman sektörün lider,tercih edilen ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilen firması olmaktır. Firmamız Türkiye ve Avrupanın her yerinden uluslararası Nakliye ve depolama hizmeti sunmaktadır. Firmamız bünyesindeki son model nakliye araçlarımızla güvenli bir şekilde taşıma işleri yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.
Firmamız kalite standartlarını da her zaman üst düzeyde tutmuş ve bulunduğu noktayı hep daha yukarı taşımıştır. Teknolojinin sunduğu her türlü imkanı kullanarak yükünüzün konumu fark etmeksizin taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Sistemli bir şekilde çalışarak sizlere hızlı, güvenli ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.
Firmamız 20 yıl içerisinde gelişmiş ve büyümeye de devam etmiştir. Hafta içi ya da hafta sonunda nakliyat hizmetini kesintisiz ve hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz.
Taşımacılık sektöründe zorunlu olan tüm sertifikalara sahip olan firmamız, C2 eşya taşıma yetki belgesine sahiptir. Kaliteli nakliyat firması olmanın gerekliliklerini firmamız yerine getirmeyi prensip edinmiştir. Firmamız bugüne kadar gelmiş olduğu hizmet süresi içinde birçok kurumsal ve şahıs firmalarına nakliyat konusunda hizmet vermiş, memnuniyet kazanmıştır.
Firmamız Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden sorunsuz bir hizmet sağlamaktadır. Sunduğumuz hizmetlerimize baktığınız zaman ağır nakliyat, şehirler arası nakliyat, uluslararası sigortalı taşımacılık ve eşya depolama gibi birçok alana yayılmıştır.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.