Tıbbı Cihaz Taşıma

Neden Gözde Nakliyat ?

• Parsiyel ve komple yüklemeler
• Güvenli ve zamanında teslimat
• Kapıdan kapıya hizmet
• Deneyimli ve uzman kadro
• Gelişmiş teknoloji ile hizmet
• Tamamı öz mal geniş araç filosu
• Size özel müşteri hizmetleri birimi
• Sürekli yenilenen araç filosu
• Uydu üzerinden araç takibi
• Askılı araçlar ile tekstil yüklemeleri

Tıbbı Cihaz Taşıma

Lojistik firmaları taşıdıkları yüklere göre kendi aralarında birçok çeşide ayrılmaktadırlar. Özel sistem teknolojiye sahip birçok nakliye firması Tıbbi Cihaz Taşıma yaparak ihtiyaçları karşılamaya çalışıyor. Tıbbi cihazlar genel olarak hastane taşınması sırasında ya da yeni ürün satın alınmasında meydana gelir. Taşınan ürünler tıp alanında önemli olduğu için firmalar genellikle alanında uzman kişilerle çalışmaktadırlar. Araçlar ise son derece teknolojik olup kırılma ve zarar görmeye karşı üst düzey dayanıklılardır.

Tıbbı Cihaz Taşıma işlemi sadece hastane ve poliklinikler için geçerli değildir. Aynı zamanda evde yatarak hayatını sürdürmek isteyen kişilerin kullandığı cihazlar da bu yolla teslim edilmektedir. Cihazlar teknolojik olduklarından dan dolayı oldukça pahalıdırlar. Bu nedenle taşıma sırasında elektronik kısımların zarar görmemesi için hassas taşıma gerekmektedir.

Tıbbı Cihaz Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tıbbi Cihaz Taşıma konusunda güvenilir firmalar ile çalışmanız gerekiyor. Aksi halde milyonlarca dolar değere sahip ürünlerin çöp olduğunu görebilirsiniz. Bazı durumlarda medikal eşyaların tek seferde taşınması mümkün değildir. Parçalar halinde taşınması gereken ürünlerin montaj ve demontaj işlemi yine lojistik firma tarafında yapılmalıdır. Bu konuda uzman olmayan ekipler cihazların bütünü ile işlevsiz hale gelmelerine neden olacaktır.

Tıbbi Cihaz Taşıma işlemi için tamamen bu alan için tasarlanmış özel araçlar kullanılmaktadır. Dorse bölümü tamamen çelik olan bu araçlarda ürünlerin kırılma, zarar görme gibi durumlar asla meydana gelmemektedir. Ürünlerin yükleme işlemi sırasında tüm cihazlar lojistik ekibi tarafından ambalajlanır. Profesyonel paketleme ürünlerin çizilmesi ve kırılmasının tamamen önüne geçmektedir.

Tıbbi Cihaz Taşıma işlemini sıradan nakliyat firmalarına asla vermemeniz gerekmektedir. Bu tür özel gereksinim isteyen ürünlerin taşınması ancak alanında uzman firmalarca yürütülmelidir. Yazımız içerisinde söz konusu olan işletme size bu konu hakkında ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi verecektir. Detaylı görüşmeleri şirket üzerinden yapabilirsiniz.